nowe wózki
  • Ul. Diamentowa 18 - Lisi Ogon
  • 86-065 Łochowo
  • tel. 52 583 61 85
  • email:

Nowe wózki widłowe Toyota

Na rynku dostępne są wózki widłowe, które wyznaczają standardy w branży. Poznaj naszą ofertę i spośród wielu możliwości wybierz i skonfiguruj model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Modele Spalinowe
  • Modele Elektryczne

Wysokiej klasy, nowoczesne i niezawodne wózki widłowe marki Toyota stanowią główny filar naszej działalności. Serwisujemy je, sprzedajemy i wynajmujemy profesjonalistom od lat. W przygotowanej przez nas ofercie, obok urządzeń nowych, znajdziecie Państwo również sprzęt używany. Proponujemy pojazdy spalinowe, a także elektryczne, zróżnicowane przede wszystkim pod względem wyposażenia, wysokości unoszenia i tonażu. Dostępne u nas produkty to przykład doskonałego projektu oraz jego rzetelnej realizacji. Każdy ich szczegół jest przemyślany tak, aby pojazd sprawdzał się przez wiele lat użytkowania.

Wózki wykonane w najnowszej technologii

Oferowane przez nas wózki widłowe marki Toyota to maszyny, które wyznaczają standardy w sektorze magazynowania oraz transportu towarów. Proponowane modele stanowią idealne połączenie solidności wykonania z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Każdy z dostępnych u nas wózków jest urządzeniem bezpiecznym, niezawodnym oraz przyjaznym środowisku. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty starannie wyselekcjonowane i spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania.